Blogi

Meelespea lastevanematele.

* Esimesed päevad lastehoius. Lapsed harjuvad väga erinevalt ja ei ole kindlat reeglit, kuidas ja kui kaua läheb lapsel harjumisekseks aega. Emmed- issid, olge ise tugevad ja toetage kindlameelsusega oma last.
Meilt, lastehoiutöötajatelt võite alati nõu ja abi küsida, oleme teie jaoks olemas!
*Lastehoiu päevakavaga võiks juba kodus last harjutada, et kõik ei tunduks väikese inimese jaoks nii võõras ja hirmutav.
*Mänguasi kaasa lastehoidu. Sobib turvaline ja armas kaisuloom, nukk jne. Väikesed mänguasjad, mis mahuvad suhu lapsele, on keelatud kaasa anda laste ohutuse tagamiseks.
Maiustused. Palume lapsele mitte kaasa anda lohutuseks üks komm, õun jne. Sama kehtib ka õhtul, kui tulete lapsele järele. Kui soovite kostitada, siis palun  kõiki lapsi, ilma jäänud lapsed kurvastavad ja tihti isegi nutavad sellise käitumise tõttu! 
Haigused.  Lastehoius käib terve laps! Köha, nohu, oksendamine, kõhulahtisus ja rähmas silmad on levinumad haigustunnused. Vältida tuleb nakkuste ja viiruste levitamist kollektiivis. Lastehoiu töötajad ei ravi ega anna lastele ravimeid, haige lapse koht on kodus. Lapse haigestumisest lastehoius teatame telefoni teel.
Sünnipäevad. Tähistame lapse sünnipäeva ühises lauluringis, õnnitleme sünnipäevalast, kingituseks kaart. Sünnipäevalaps võib kaaslasi kostitada ( puuviljad, kook, küpsised vm. laste lemmikmaiustused).
Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest!
Lastehoid Elliti kollektiiv.